Stylista.eu > Nákupy

Za nákupy aneb osobní stylistka

Nákupy se stylistouProč nakupovat se stylistkou?

Zjistili jste, že je obtížné najít oblečení, které vám sedí, má správnou barvu, správný střih a hodí se k vaší osobnosti?
Máte vůbec čas a energii hodnotit tyto věci?
Naši klienti často říkají, že milují kousky oblečení a doplňky, které by si však oni sami "prý" na sebe nikdy nedovolili vzít…

Jak probíhá asistence při nákupech?

Připojte se k nám a využijte pro sebe zkušeností našich osobních stylistů a uvidíte, že nákupy se můžou stát i zábavou!
Poskytneme Vám profesionální doprovod a společnost při nákupu oblečení. Vybereme oblečení dle Vašeho stylu, příležitosti nošení i módního trendu.
Pokud však raději nákupy oželíte, tak váš osobní stylista vám donese vybrané oblečení přímo domů nebo do vaší kanceláře a vy si můžete užít komfort, vyzkoušet si oblečení v pohodlí domova či kanceláře.

Získáte kombinovatelný a stylový šatník

Váš šatník bude konečně obsahovat ty správné kousky oblečení - které vám padnou barevně, stylově a zároveň se v nich budete cítit pohodlně.
Nebudete už stát nešťastně před skříní a lámat si hlavu s tím, že opět "nemám co na sebe" … protože vás naučíme efektivně nakupovat a ladit oblečení.
Zároveň ušetříte čas, protože váš osobní stylista má veliký přehled a nákupy předem naplánuje tak, aby jste v minimálním čase nakoupili to co si budete přát.

Nákupy se stylistkou jsou součástí následujících balíčků služeb

 
Dotaz

[Zpět]
stylista-image- Tvorba E-Shop, Microdesign, Micromall, Tvorba WWW stránek, WebDesign, Webový design, SEO, Optimalizace, e-shopy, eshop Tvorba WWW stránek, WebDesign, Webový design, SEO, Optimalizace, Webstránky, Tvorba E-Shop