Stylista.eu > Styl

Osobní módní styl

StylProč mít svůj "osobní styl"?

Je dobré si uvědomit, že vším co si oblékáte, vytváříte určité sdělení, určitou výpověď o sobě. Lidé nejprve soudí, jak vypadáte - tím si podvědomě vytváří první dojem o tom, kdo jste, jaký je Váš postoj v zaměstnání, v soukromí a společenském životě.

A proto nenechte tuto oblast náhodě a vytvořte si svůj osobitý styl, kterým jasně budete dávat najevo kdo jste!

Jak nalézt svůj styl?

Při konzultaci se stylistou nalezneme nejlepší oblečení pro Vás. Pomůžeme Vám rozpoznat a nalézt styl, který vyjadřuje Vaší osobnost. Naučíte se, které střihy, barvy, styly, a látky lichotí Vašemu tělu. Dozvíte se jak povznést Vaše nejlepší rysy a jak zamaskujete jakékoliv problémové partie - jak vytvoříte optickou korekci k vyvážení vašich tělesných proporcí, které se týkají rysů a tělesných obrysů a mír.

Vyladíme váš styl!

Na konci konzultace Vám bude jasné, které styly lichotí Vašemu vzhledu a co oblékat k vytvoření dojmu, který chcete. Je to velmi detailní konzultace, která zahrnuje rady, dress codes, a i dolaďující zásahy, jako například nejlepší tvar vašich slunečních brýlí.

Vytvoříme pro vás osobní knihu, která obsahuje detaily o tom, jak se oblékat, jak zajistit Vás nejlepší "look", a vytvořit dojem, po kterém toužíte.

Styl je součástí následujících balíčků služeb

 
Dotaz

[Zpět]
stylista-image- Tvorba E-Shop, Microdesign, Micromall, Tvorba WWW stránek, WebDesign, Webový design, SEO, Optimalizace, e-shopy, eshop Tvorba WWW stránek, WebDesign, Webový design, SEO, Optimalizace, Webstránky, Tvorba E-Shop