Stylista.eu > Osobní vzhled

Osobní vzhled

Proč?

Celková přeměna myšlení, duše a těla, je obsáhlý proces. A komunikace pomocí osobního vzhledu je tak trochu psychologie a proto vše nejde změnit ze dne na den.

Jak?

Kvalitní balíčky proto obsahují barevnou analýzu, analýzu stylu, plánování šatníku, a doprovod při nakupování. Můžou také zahrnovat výlet ke kadeřníkovi, do nehtového studia a konzultaci jak efektivně komunikovat a prezentovat se při různých příležitostech.
Při našich konzultacích vždy maximálně závisí na zjištění vašich individuálních potřeb a vy sami si odsouhlasíte, co vše chcete absolvovat.

Náš prvotní cíl?

Naší hlavní myšlenkou, která se bude vinout jako zlatá nit celou naší spoluprácí, kterou si budeme uvědomovat při každé komunikaci s vámi, je pomoci vám opravdu vytvořit vaše nové já, které však bude stále maximálně osobité a ztotožněné s vaším vnitřním reálným vnímáním sebe.
Proto vždy budeme preferovat možnost naplánovat s vámi vaši proměnu na delší časové období - to nám dá možnost vás poznat a vytvořit tak společně s vaším osobním stylistou váš osobitý styl.

DĚLÁME VĚCI JINAK !

Barvy jsou součástí následujících balíčků služeb

Dotaz

[Zpět]
stylista-image- Tvorba E-Shop, Microdesign, Micromall, Tvorba WWW stránek, WebDesign, Webový design, SEO, Optimalizace, e-shopy, eshop Tvorba WWW stránek, WebDesign, Webový design, SEO, Optimalizace, Webstránky, Tvorba E-Shop