Stylista.eu > O nás

Módní stylistka, poradkyně image Lenka Zelenohorská

Jediným jměním, které je stále s vámi je Vaše image – Váš osobní vzhled.
..Většina lidí neuvidí váš dům, automobil, motocykl, místo kam jedete na dovolenou nebo portfolio akcií. Ale určitě uvidí kvalitu vašeho oblečení a péči, kterou věnujete sobě a svému vzhledu.
Zrakový dopad nás samotných se vtiskává do paměti ostatních, a je daleko silnější než slova. Vytvořením si toho správného image, můžete dramaticky povznést vaší osobnost a úspěch v kariéře, dokážete se ukázat lidem jako větší autorita, vlídnější, úspěšnější, prostě cokoliv si přejete a chcete

Vytvořte si spolu se mnou váš osobitý styl a změňte svůj život! 

A proč si vybrat právě mě?

...protože dělám věci jinak, s vášní a precizně!

Sestavím pro vás balík služeb, který vám bude "šitý na míru"

Získáte image na jedničku a zároveň větší sebevědomí!

Podívejte se na naše reference, úspěšné projekty a TV spoty z pořadů
na ČT1, TV Pětka, TV Metropol ... zde


Sledujte aktuality a trendy v módě na našich FACEBOOKových stránkách Agentury Stylista ... zde

Kontaktujte nás
pro více informací, rádi se s Vámi setkáme na  informační konzultaci, při které konkrétně prodiskutujeme vaše představy a požadavky a vybereme tu správnou službu pro Vás. Cena první konzultace je 500 Kč, pokud se rozhodnete využít našich služeb, bude tato částka následně odečtena. 

Pokud si nejste jen jisti a rádi by jste si již přímo objednali konkrétní službu, zavolejte, ráda s vámi přímo majitelka prodiskutuje vaše představy.

Těšíme se na spolupráci s vámi,
Lenka Zelenohorská /Hejátková/  
info@stylista.eu, 608 805 087

Bc. Lenka Zelenohorská /Hejátková/

 

 Jak probíhá spolupráce se stylistkou ?      
                                                                                          
  Mou hlavní myšlenkou, kterou si uvědomuji při každé komunikaci s vámi, je pomoci vám opravdu vytvořit vaše nové „já“, které však bude stále maximálně osobité a ztotožněné s vaším vnitřním reálným vnímáním sebe.
Vždy budu preferovat možnost naplánovat s vámi vaši proměnu na delší časové období – jako komplexní program. Budu mít tak možnost vás opravdu poznat a vytvořit tak společně váš osobitý styl, který vám v důsledku pomůže stát se sebevědomějším člověkem.

Ať jste muž či žena, individuální či firemní klient, nabízím vám ve spolupráci s vizážisty a kadeřníky, balíček ušitý přímo na tělo.

Není důležité jak vysoké jsou Vaše osobní požadavky, pohovořím s vámi ráda o detailech na informační konzultaci

Díky tomu, že vám pomůžu pro vás objevit, nebo jen vylepšit vaše "osobní světlo", které vždy, ale opravdu vždy, vyzařujete zevnitř i z vnějšku, tak budete vypadat dobře, cítit se skvěle a vytvářet správnou image kdekoliv jste a cokoliv děláte.

stylista-image- Tvorba E-Shop, Microdesign, Micromall, Tvorba WWW stránek, WebDesign, Webový design, SEO, Optimalizace, e-shopy, eshop Tvorba WWW stránek, WebDesign, Webový design, SEO, Optimalizace, Webstránky, Tvorba E-Shop