Stylista.eu > Make up

Make up

Make up

Proč se umět líčit?

Milujete líčení? Nesnášíte líčení? Cítíte to jako zábavu nebo frustraci?

Tvář je to první co uvidíte - jak v zrcadle, tak i když pozorujete lidi kolem. Vhodné líčení vám může pomoci cítit se pohodlněji a atraktivněji - jak pro sebe, tak i pro ostatní.

Dobrá péče o pleť je základem pro vaši image. Můžete mít padnoucí oblečení, výborný účes a doplňky, ale jestliže nebudete mít zdravou pleť, nemůže vaše image působit perfektně.

Naučte se vytvořit si dokonalý make-up spolu s našimi vizážisty ve škole líčení!

Jak si vytvořím dokonalý makeup?

Na konzultaci Vás naučíme velice jednoduše, jak se správně starat o svou pleť, a pak se spolu krok za krokem budeme věnovat správné aplikaci makeupu.
Vybereme individuální barevnou paletu pro vaše líčidla, které vám pomohou zvýraznit a vymodelovat tvář a naučíme vás, abyste sama poznala jaké tóny vaší pleti ideálně ladí.

A to vše buď formou individuální konzultace a nebo velice zábavným stylem v našem kurzu líčení, kam si můžete vzít svou kamarádku a nebo se přijít pobavit mezi nás!

Makeup jako od vizážisty

Po této konzultaci budete znát své barvy, vědět jaké líčidla používat pro váš typ pleti a budete se umět nalíčit tak, aby vám váš každodenní makeup zabral minimálně času, ale přesto výsledek působil jako líčení od profesionála.

Make up je součástí následujících balíčků služeb

 
Dotaz

[Zpět]
stylista-image- Tvorba E-Shop, Microdesign, Micromall, Tvorba WWW stránek, WebDesign, Webový design, SEO, Optimalizace, e-shopy, eshop Tvorba WWW stránek, WebDesign, Webový design, SEO, Optimalizace, Webstránky, Tvorba E-Shop