Stylista.eu > Barvy

Barevná analýza

Barevná analýzaVíte jaké barvy vám sluší?

Barvy jsou všude kolem nás, mají neuvěřitelnou psychickou, duševní a emocionální sílu. A samozřejmě velice intenzivně působí i na náš vzhled - vytváří obrázek o nás, prozradí jak se cítíme a dokáží ovlivnit ostatní tím, že je barvy podvědomě usměrňují, jak se na nás mají dívat…

Zjistíme vaši barevnou škálu

Při barevnostní konzultaci Vám váš osobní stylista na základě vaší barvy kůže, očí a vlasů identifikuje osobní barvy, které se k vám přirozeně hodí. Detailní konzultace zahrnuje i fázi kdy se pobavíme o správných barvách pro váš kompletní make-up, vybereme nejvhodnější barvu vlasů, šperků a slunečních brýlí.

Barvy ovlivní váš vzhled!

Konzultace Vám zřetelně objasní, které barvy lichotí vašemu fyzickému vzhledu, a které barvy a jejich působení na okolí vám dokáží posílit možnost docílit vašich snů. Budete moci používat barvy novým způsobem, vytvářet díky nim optické vjemy a budete vědět, jak vyvážit své proporce.

Vytvoříme pro Vás vysoce kvalitní osobní pracovní sešit, obsahující detaily toho, jak se oblékat do svých barev a zajistit si tak nejlepší vzhled a vytvořit si tak výraz, který si budete přát.

Barvy jsou součástí následujících balíčků služeb

 
Dotaz

[Zpět]
stylista-image- Tvorba E-Shop, Microdesign, Micromall, Tvorba WWW stránek, WebDesign, Webový design, SEO, Optimalizace, e-shopy, eshop Tvorba WWW stránek, WebDesign, Webový design, SEO, Optimalizace, Webstránky, Tvorba E-Shop