Stylista.eu > Akce > výlet do Milána za objevením osobního stylu

výlet do Milána za objevením osobního stylu

  MILÁNO S LENKOU

 
Zde najdete podrobné informace o módní
  krasojízdě do metropole módy - Milána.
  Provedu vás  po obchodech,
  a pomohu vám objevit váš osobní styl !

  Čtyři dny plné zážitků v módním světě !  
Ahoj holky!

Zvu vás na dámskou módní krasojízdu za světovými tvůrci módy, za znalci vytříbeného vkusu, do metropole módy - Milána, kde znovuobjevíte svůj styl!  

Říká se, že české ženy jsou jedny z nejkrásnějších na světě. A já to potvrzuji, protože my máme v sobě jedinečnou jiskru. Jenže krása žen je bohužel zastíněna mírou jejich nevkusu! 

Jsem tady a rozhodla jsem se, že znovuobjevím vkus českým ženám, které se skrývají v nevábných, nevkusných, nenápaditých a smutných módních kreacích jako zakleté princezny! Věřím, že každá žena je krásná, zářivá a jedinečná a ukrývá v sobě cit pro krásu a harmonii. Jen čeká na své znovuobjevení. A když to neudělá princ, musíme na to jít samy!

Pojďte se spolu se mnou už konečně změnit v nádherné ženy, které svoji krásu umí vkusně projevit. Otevřeme si opět svět módy a estetiky a najděme svůj jedinečný projev. Je nejvyšší čas na to, umět se obléknout tak, aby naše krása opravdu vynikla!

Kde se to však naučíme? Ptáte se. Bohužel smutnou pravdou je, že u našich maminek, babiček, kamarádek a ani našich celebrit moc inspirace neuvidíme. A za celých 16 let, které se věnuji módě, jsem ani žádný velký pokrok v oblasti vkusu a citu pro módu u českých žen opravdu nezaznamenala. Naše laciné čínské tržnice, křiklavě vulgární nápady módního nevkusu nebo bázlivost, nekreativnost a nudnost se musí změnit. Naše maminky neměly většinou odkud samy čerpat, ale nezapomeňte, že naše prababičky vkus a styl měly. Ony žily v prvorepublikové době, kdy Praha byla jednou z metropolí módy! 

Ale kde se taková dovednost dá znovu objevit? Když v českých ulicích inspiraci nenajdeme?! Kde jinde, než ve světové metropoli módy - Miláně!

Chci vám otevřít dveře do nového světa módy a krásy. Pomůžu vám objevit inspiraci, nápady a uvidět vytříbený vkus jedinečných Italek! Itálie a Italky jsou velmi kreativní a ikonické. Jejich ulice hýří barvami, chutěmi a tolik nápadů, jak se oblékat a být chic, najdeme jen tam. Pojeďte se mnou na báječnou jízdu po italském Miláně! Zjistíte, co vše je možné a co je právě v této nepřeberné pastvě pro oči možné vymyslet a já vám pomůžu objevit samu sebe a jedinečný způsob vyjádření se ve svém vzhledu!

Strávíme společně několik nabitých dnů, ve kterých se vám budu intenzivně věnovat a ukážu vám jak vnímat krásu. Naučíme se spolu vidět, co je elegance a vkus. Načicháte si atmosféru možností, jak vypadat chic. Naučím vás nakupovat a orientovat se v obchodech. V milánských ulicích se posadíme na kávu, kde budeme společně okukovat italské ženy! Přesně si pojmenujeme, co se vám líbí a i to co vám sluší. V obchodech při nákupech a zkoušení oblečení uvidíte, které střihy, barvy, materiály a vzory podtrhují vaši krásu a ve kterých vypadáte úchvatně, ale zároveň přirozeně. Budete si po těchto nezapomenutelných čtyřech dnech jistá, co přesně je váš styl a jak vytvářet svůj jedinečný vzhled, svůj obraz krásy!

Čas se mnou a tento vizuální zážitek vám poskytne jistotu, že i vy dokážete mít opět cit pro sebe samu a víte, co vám opravdu sluší! Stanete se hvězdou svého života.

Na co se můžete těšit:

-          - na čtyři dny v Miláně s osobní stylistkou Lenkou, pro max. 6 osob – 3 noci v 3* hotelu

-          - na Miláno, které je jedním z měst s největší koncentrací obchodů na jeden kilometr čtvereční.

-          - projdeme se společně po obchodech v nejvyhlášenější módní oblasti tzv.: Quadrilateral, který je formovaný ulicemi Via Montenapoleone, Via Sant’Andrea, Via Monzani a Via della Spiga. Dále zamíříme na Via Torini a Corso Buenos Aires blízko centra. Určitě navštívíme i obchodní dům La Rinascente. Milovnice originálních design kousků si přijdou na své ve čtvrti Navigli, která připomíná Benátky. Další možností jsou nákupy v outletech, kde nakoupíte oblečení luxusních značek, ale i typické italské značky.  Zajímavostí jsou tzv. Temporary shops – což jsou obchůdky, které na krátkou dobu pronajímají světové značky a prodávají tu svoje skvosty za podstatně nižší ceny.

-          - budeme se inspirovat v ulicích a nasávat atmosféru možností, jak se oblékat a tvořit styl.

-          - na společné večery (pokud budete chtít), kde si budeme povídat o tipech jak si vytvořit svůj šatník a jak co nejlépe a nejefektivněji nakupovat. Dozvíte se jaké barvy, a styl vám sluší a jaké materiály a střihy prospívají vaší postavě. Jak kombinovat styly a doplňky a vytvářet svůj osobní styl.

-          - to vše si pak konkrétně zažijete i v obchodech při zkoušení a nakupování oblečení, kde se vám budu osobně věnovat a vše vám konkrétně vysvětlím a ukážu.

-          - na životní zážitek, který ve vás zanechá nový pohled na to, co a jak pro sebe nakupovat.

-          - doprava je zajištěna multivanem Mercedes a je v ceně

-          - termíny jsou v závislosti na domluvě všech zúčastněných, od středy do soboty.

Cena výletu je 13.800 Kč

Pokud se vám to líbí a chcete jet se mnou, tak mi zavolejte na telefon 608 80 50 87 a popovídáme si o detailech J

Těším se na vás!

Lenka


[Zpět]
stylista-image- Tvorba E-Shop, Microdesign, Micromall, Tvorba WWW stránek, WebDesign, Webový design, SEO, Optimalizace, e-shopy, eshop Tvorba WWW stránek, WebDesign, Webový design, SEO, Optimalizace, Webstránky, Tvorba E-Shop